UEFA vaikų saugumo užtikrinimo nuotoliniai kursai [Lithuanian]

Lithuanian courses
Publisher
UEFA
Terre des hommes
Lietuvos futbolo federacija

UEFA, bendradarbiaudama su „Terre des hommes“, pradėjo vaikų saugumo užtikrinimo futbole projektą, kuriuo siekiama padėti UEFA asociacijoms narėms ir kitiems suinteresuotiesiems subjektams sustiprinti žinias ir įgūdžius vaikų saugumo užtikrinimo srityje.

Projektą sudaro vaikų saugumo užtikrinimo priemonių rinkinys ir keturi nuotolinio mokymosi kursai. Nuotolinio mokymosi kursai skirti visiems su vaikais futbole dirbantiems arba šia sritimi besidomintiems asmenims.

Toliau rasite nuotolinio mokymosi kursų lietuvišką versiją, kurią pateikė Lietuvos futbolo federacija.

Norėdami dalyvauti nuotolinio mokymosi kursuose, turėsite prisijungti ou arba susikurti paskyrą.

Galimi šie kursai:

 • Informuotumo apie vaikų saugumo užtikrinimą futbole didinimas. Šiame kurse apžvelgiama saugumo užtikrinimo sąvoka ir mūsų bendra atsakomybė už tai, kad futbolas būtų saugia aplinka vaikams. Šis kursas rekomenduojamas visiems su futbolu susijusiems asmenims, įskaitant tėvus, taip pat tiems, kas domisi šia tema.
  • Trukmė: apie 15 minučių
 • Vaikų saugumo užtikrinimas treneriams. Šis kursas yra konkretesnis ir apima tokias temas kaip netinkamo elgesio požymių atpažinimas, ypatingos rizikos situacijos vaikams futbolo aplinkoje ir reagavimas į saugumo problemas.
  • Trukmė: apie 45 minučių
 • Vaikų saugumo užtikrinimas darbuotojams. Šis kursas tinka visiems darbuotojams ir savanoriams, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai dirba su vaikais futbolo aikštėje. Kursas padės suprasti, koks yra jų vaidmuo užtikrinant vaikų saugumą, kokių prevencinių priemonių galima imtis ir kaip pranešti apie susirūpinimą keliančius atvejus.
  • Trukmė: apie 30 minučių
 • Vaikų saugumo užtikrinimas vaikų apsaugos koordinatoriams. Tai – išsamus mokymosi kursas tiems, kam būtinos gilesnės specializuotos žinios, pavyzdžiui, vaikų apsaugos koordinatoriams arba paskirtiems kontaktiniams asmenims vaikų apsaugos klausimais, kurie spręs su vaikais susijusias problemas.
  • Trukmė: apie 45 minučių

Kviečiame ir toliau naudotis šia platforma, ypač biblioteka ir naujienomis. Jose reguliariai dalijamės medžiaga, susijusia su vaikų saugumo užtikrinimu sporte ir ypač Europos futbole. Šie skyriai prieinami tik anglų kalba. Kursai yra galimi dar keliomis skirtingomis kalbomis. Jūs galite pamatyti pilną kalbų sąrašą šiame puslapyje.

Topic
Awareness raising and education
Child abuse, neglect and exploitation
Child safeguarding
Child safeguarding focal points
Prevention of child abuse
Recognizing harm and abuse
Safeguarding policy
Training and capacity development
Workforce, competences and training